Sık Sorulan Sorular

18 yaşını doldurmuş TC kimlik numarası olan herkes Lea danışmanı veya sponsoru olabilir.

Firmamıza internet üzerinden üye olabilirsiniz. Üyelik işlemlerinizi https://leaturkey.com/leakayit web sayfamızdaki kayıt formunu doldurarak veya https://leaturkey.com anasayfamızdaki Danışman Ol butonuna tıklayarak açılan sayfadaki istenen bilgilerinizi doldurup üye olabilirsiniz. Girişimci olmak için ad soyad, doğum tarihi (gün/ay/yıl), TC kimlik numarasının doğru olarak girilmesi zorunludur.

leaturkey.com İnternet sitemizdeki kampanya sayfamızdan ya da sosyal medya sayfalarımızdan kampanya bilgilerini takip edebilirsiniz.

Evet. Lea, yeni danışmanlarının ürünler ile tanışması için sadece 59TL'lik bir başlangıç paketi sunmaktadır. Bu paketinin içeriğini https://leaturkey.com/kampanyalar sayfamızdan bulabilirsiniz.

Hayır. Şu an Lea'da kataloglar aylık olarak değişmemektedir. Ama muhtemelen Ekim ayı ile birlikte ürün sayısının da artmasıyla kataloglar aylık olarak çıkarılacaktır. Lea'nın güncel kataloğuna https://leaturkey.com/lea-katalog sayfamızdan ulaşarak broşür formatında rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

lea'da dört farklı ödeme yöntemi vardır.

  • Kredi kartınız ile sipariş esnasında ödeme yapabilirsiniz
  • Kredi kartınız ile kapıda ödeme yapabilirsiniz
  • "kapıda öde" seçeneği ile siparişleriniz elinize ulaştığında nakit ödeme yapabilirsiniz.
  • Havale/EFT ile sipariş tutarını banka hesabınızdan ödeyebilirsiniz.

80 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti ödemezsiniz.

Kurduğunuz ekiplerde bir kez kayıt gerçekleştirdikten sonra uzun süre sipariş girmeyerek LEA ile ilgili her türlü girişimden uzak kalan pasif girişimcilerin grubunuzda çoğunluk yaratmaması, aktif olmayan kişilerin haksız kazanç elde etmesini engellemek üzere "Passive Lea Entrepreneur" Türkçe karşılığı "Pasif LEA Girişimcisi" (PLE) modülü nisan ayı içerisinde sistemimize ekleniyor.


Bu modül ile ekibinizde 2 ay boyunca herhangi bir tutarda sipariş girmeyerek pasif hale gelen direk bağlı girişimcileriniz, organizasyon şemasından çıkartılarak menüde PLE olarak kategorilendirilen bölüme aktarılırlar. PLE'ler PLE durumuna düştükten sonra %40 indirimli alışveriş yapma hakları saklı olmak üzere diğer tüm LEA haklarından feragat etmiş olurlar. Bu süreçte yapacakları %40 indirimli herhangi bir alışverişten üst sponsorlarının %10 prim almaları hedeflenir. PLE olmuş bir girişimcinin sponsorununda PLE olması durumunda, PLE olan sponsor ve alt grubundaki tüm PLE'ler aktif olan bir üst sponsorun PLE modülüne aktarılır. PLE olan ancak grubunda aktif LE'si olan girişimcilerin aktif LE'leri bir üst aktif sponsora aktarılır.


Tekrar aktif olmak isteyen PLE'ler aylık aktivasyon hedeflerini gerçekleştirerek bağlı oldukları bir üst sponsor ile veya LEA ile iletişime geçer ve yeniden organizasyon şemasında yerlerini alarak tüm kazanç haklarını geri kazanırlar. Yeniden ekip kurarak grup primi kazanmaya başlayabilir, satış yaparak perakende kar elde edebilirler.


Özetle; son 2 ayını 0 TL ciro ile geçiren girisimcilerimiz Pasif LE (PLE) olarak adlandırılırlar. PLE'ler grup kurma, perakende satış ve kazanç elde etme haklarını tekrar aktif olana kadar kaybederler. Kazanılmış primler LDF'ye aktarilir. Kurulan ekipler üst sponsora bağlanır. LEA’nın eşsiz planı ile kariyer merdivenlerini tırmanmak çok kolay. Ulaşılabilir ve ciro düşüş hakkı tanıyan araç kariyerlerine bayılacaksınız. Siz de bizimle olun, kurucu ekip liderlerinin arasında yerinizi alın. Ücretsiz üyelik, %40 doğrudan satış kazancı, %25 grup primi, her kariyer için sabit gelir garantisi gibi eşi benzeri görülmemiş kolaylıklar sadece LÉA’da. İddialıyız, fark yaratacağız.

lea üye kayıt

Lea Üye Kayıt

Kayıt formunu doldur, üyeliğini tamamla, sende bir Lea Girişimcisi ol. Sat kazan, ekip kur kazan. Eşsiz planımızla önce sen tanış, gelirini sen belirle.