Lea Prim Sistemi

Lea Kariyer Basamakları

LEA’nın eşsiz planı ile kariyer merdivenlerini tırmanmak çok kolay. Ulaşılabilir ve ciro düşüş hakkı tanıyan araç kariyerlerine bayılacaksınız.

Siz de bizimle olun, kurucu ekip liderlerinin arasında yerinizi alın. Ücretsiz üyelik, %40 doğrudan satış kazancı, %25 grup primi, her kariyer için sabit gelir garantisi gibi eşi benzeri görülmemiş kolaylıklar sadece LEA’da.

Girişimci

Kişisel veya Grup Cirosu:500 TL

3% Prim

Takım Lideri

Kişisel veya Grup Cirosu:1.500 TL

7% Prim

Lider

Kişisel veya Grup Cirosu:3.000 TL

11% Prim

Star Lider

Kişisel veya Grup Cirosu:6.000 TL

15% Prim

Süper Star Lider

Kişisel veya Grup Cirosu:12.000 TL

20% Prim

Müdür

Kişisel veya Grup Cirosu:18.000 TL

25% Prim

Kazanılan Prim Nasıl Hesaplanır?

Lea’da prim almaya hak kazanmak için öncelikle kariyer seviyelerini tamamlamanız gerekmektedir. Bu seviyeler 1 aylık olarak hesaplanır ve yeni ay başlangıcında sıfırlanır.

Siz ve ekibinizin yaptığı alışveriş Grup TL puanınıza yansır. Grup TL puanınız ise sizin kariyerinizi belirler. Mesela Siz 250 TL sipariş girdiniz ve altınızdaki bütün üyeler toplamda 3.750 TL sipariş girdiyse sizin Grup TL Puanınız 3.750 + 250 = 4.000 TL olur ve siz %11 seviyesine ulaşırsınız.

Lea'da prim sisteminin hesaplanması 2 farklı örnek ile anlatıldı.

Star Lider Prim Sistemi Örnek Anlatımı
Altın Müdür Prim Sistemi Örnek Anlatımı

LEA’nın eşsiz planı ile kariyer merdivenlerini tırmanmak çok kolay. Ulaşılabilir ve ciro düşüş hakkı tanıyan araç kariyerlerine bayılacaksınız. Siz de bizimle olun, kurucu ekip liderlerinin arasında yerinizi alın. Ücretsiz üyelik, %40 doğrudan satış kazancı, %25 grup primi, her kariyer için sabit gelir garantisi gibi eşi benzeri görülmemiş kolaylıklar sadece LÉA’da. İddialıyız, fark yaratacağız.

lea üye kayıt

Lea Üye Kayıt

Kayıt formunu doldur, üyeliğini tamamla, sende bir Lea Girişimcisi ol. Sat kazan, ekip kur kazan. Eşsiz planımızla önce sen tanış, gelirini sen belirle.