Lea nedir?

LEA

L’Esthétique Absolue

“LEA L’Esthétique Absolue” Türkiye’nin en güçlü ve en kalabalık ailesine sahip olma hedefi ile yola çıkmıştır.

Girişimcilerinin hayallerini süsleyen bilinen markaları ve kaliteli ürünleri ile büyük bir ek gelir imkânı sunmaktadır. Doğrudan Satış Sektöründe aranan birçok avantajı içinde barındıran ticari planı ile de fark yaratmaktadır.

Hakkımızda

İstanbul Trakya Serbest Bölgesi'nde bulunan Giz Cosmetics, 2006 yılında kurulmuş olup, hali hazırda dekoratif kozmetik ürünlerinin önde gelen üreticilerinden ve ihracatçılarından biridir.

Isabelle Dupont, DermaDhose ve Ohso gibi markaları ile öne çıkan Giz Cosmetics, uzun yıllar uluslararası pazarda yerini koruyarak büyümüş, dünyanın önde gelen üreticilerinden biri haline gelmiştir. Mevcut markalarını 75 ülkeye ihraç ederek dünya çapında bilinir ve talep edilir hale getirmiştir.

Ayrıca Trakya Serbest Bölgesinde bulunan 4500 M2 alana kurulu fabrikasında yıllık 50 milyon adet üretim kapasitesiyle yurtiçi ve yurtdışında birçok farklı markanın private label ürünlerini geliştirip üretmektedir. Modern üretim teknikleri ve kalite yönetim sertifikaları ile Avrupa Birliği standartlarının üzerinde üretim yapabilme yeteneğine sahip Giz Cosmetics bugün dünyanın önde gelen kozmetik üreticilerine partnerlik yaparak gücüne güç katmaya devam etmektedir.

Giz Cosmetics, ISO 9001, ISO 22716, GMP, CPNP ve Helal sertifikalarına sahiptir.

Bütün ürünleri hipoalerjenik ve dermatolojik olarak test edilmiş, zararlı olduğu bilinen paraben, formaldehit gibi birçok sert kimyasal kullanılmadan üretilmiştir.

Dünyayı güzelleştirerek güçlenen şirketimiz bugüne kadar edindiği tüm bilgi ve donanımını yurtiçi pazara da “LEA L’Esthétique Absolue” markası bir çok kişiye istihdam yaratmak üzere Doğrudan Satış yöntemi ile sunmaktadır.

lea uluslararası standartları uygunluğu ISO sertifikası

Üretim, Arge ve Sertifikalar

lea kalite yönetim sistemi sertifikası

LEA’nın eşsiz planı ile kariyer merdivenlerini tırmanmak çok kolay. Ulaşılabilir ve ciro düşüş hakkı tanıyan araç kariyerlerine bayılacaksınız. Siz de bizimle olun, kurucu ekip liderlerinin arasında yerinizi alın. Ücretsiz üyelik, %40 doğrudan satış kazancı, %25 grup primi, her kariyer için sabit gelir garantisi gibi eşi benzeri görülmemiş kolaylıklar sadece LÉA’da. İddialıyız, fark yaratacağız.

lea üye kayıt

Lea Üye Kayıt

Kayıt formunu doldur, üyeliğini tamamla, sende bir Lea Girişimcisi ol. Sat kazan, ekip kur kazan. Eşsiz planımızla önce sen tanış, gelirini sen belirle.