Lea Kazanç Planı

Léa Turkey

Lea Kazanç Sistemi

%40 doğrudan satış kazancı, %25 grup primi, %6'ya varan liderlik, %8'e varan kademe primleri, aylık ödenen teşvik primleri, seviye bonusları ve daha bir çok prim değeri ile en çok kazandıran doğrudan satış şirketi olduğumuz konusunda iddialıyız! Başarmak, kazanmak isteyen herkesi bekliyoruz!

Bu büyük fırsatı yakalayın, gecikenlerden olmayın!

ZORLUKLARI AÇMANIN TEK YOLU, YENİ GİRİŞİMLERDE BULUNMAKTIR.

Lea Türkiye'de Bir İlki Yapıyor Ve Satış Da %40 Kar izi Bekliyor

%40

Satış Karı

%25

Grup Primi

Müdür Teşvik Primleri

Lider Teşvik Primleri

Kariyer Bonusları, Kademe Primleri

Araç, Tatil, Telefon, Tablet Desteği

Léa Turkey

Lea'nın Araç Ödülleri

Kariyerini belirle, aracını seç! İddialıyız, ulaşması ve koruması en kolay araç planı LEA'da.

Ticarî planda bulunan araçların kullanım hakkı verilir. Aracını alan LEA Girişimcisi yakıt masrafı dışında hiç bir ücret ödemez. Kariyerini koruduğu sürece bakım giderleri dahil olmak üzere tüm giderler LEA tarafından karşılanır.


Léa Turkey

Léa Kazanç Basamakları

LEA ilk starlarını arıyor! "Doğrudan Satış Sektörü" yeni bir yıldız ile tanışıyor!

LEA’nın eşsiz planı ile kariyer merdivenlerini tırmanmak çok kolay. Ulaşılabilir ve ciro düşüş hakkı tanıyan araç kariyerlerine bayılacaksınız.

Siz de bizimle olun, kurucu ekip liderlerinin arasında yerinizi alın. Ücretsiz üyelik, %40 doğrudan satış kazancı, %25 grup primi, her kariyer için sabit gelir garantisi gibi eşi benzeri görülmemiş kolaylıklar sadece LEA’da.

İddialıyız, fark yaratacağız.

Açıklamalar

 • Lea Entrepenur(LE): Her temsilciye Lea Girişimcisi kısaca "LE" denir.
 • Perakende Satış Fiyatı(PSF): Ürünün katalogta yer alan satış fiyatıdır.
 • Kişisel Hedef/Ciro: Ay içinde siparişlerinizin indirilimli alış fiyatı üzerinden hesaplanan KDV dahil sipariş tutarıdır.
 • Grup Cirosu/Puanı: Direk bağlı alt kollarınızdan gelen ve bireysel siparişlerinizin toplamı ile oluşan TL değerinin puan karşılığıdır. Kariyerinizi belirleyen ciro/puan tutarıdır.
 • Perakende Kar: İndirimli aldığınız ürünün satış fiyatı üzerinden elde ettiğiniz gelirdir.
 • Lider Adayları: Lider, Star Lider, Süper Star Lider kariyerindekiler "Lider Adayı" olarak tanımlanır.
 • Lider Teşvik Primi: Ekibinizde bulunan %11, %15, %20 seviyesine erişmiş ve bu seviyesini koruyan direk bağlı tüm lider adaylarının cirosundan aylık olarak elde edeceğiniz 100TL/Puan gelirdir. Bu prim hakedişi için %15 ile Star Lider kariyerine erişmeniz gerekir. Kıdemli Müdür kariyerine eriştikten sonra Lider Adayına sahip olsanız dahil Lider Teşvik Primi kesilir.
 • Müdür teşvik Primi: Ekibinizde bulunan %15 seviyesine erişmiş ve bu seviyesini koruyan direk bağlı tüm Müdür ve Direktör kişilerinizin cirosu üzerinden aylık olarak elde edeceğiniz 500TL/Puan gelirdir. Bu prim hakedişi için %25 ile Kıdemli Müdür kariyerine erişmeniz gerekir.
 • Müdür Primi: Kıdemli Müdür kariyerine eriştikten sonra %25 sweviyesine erişen direk Müdür ve Direktörlerinizin cirosu üzerinden alacağınız aylik %4, %5, %6 prim oranını ifade eder.
 • Seviye Bonusu: Kariyer geçişlerinde 1 defaya mahsus alacağınız, rakamları belirlenmiş bonus primini ifade eder.
 • Kariyer Primi: Müdür kariyerine eriştikten sonra her kariyerde artan oranda ve değişen derinlikte alacağınız primi ifade eder. Direk bağlı kişileriniz 1.kademe, ikinci bağlı kişileriniz 2 kademe şeklinde kariyerinize göre 8.kademeye kadar devam eder.
 • Kariyer Atlama: Süper Star Lider kariyerine kadar Ciro tekrar şartı aranmaz. Müdür ve sonraki kariyerlere geçebilmek 4 ay içinde 2 defa ulaşacağınız kariyerin Grup Ciro şartlarını yerine getirmeniz yeterlidir.
 • Kariyer Koruma Hakkı: Müdür kariyeri ile birlikte her kariyer için yılda 2 kez Grup Cironuzda %20'ye kadar düşüş hakkı tanınır. Bu durumda kariyer haklarınız kaybedilmez, araç kirası ve bunun gibi bedeller istenmez, kariyer haklarınızı kullanmaya ve kazanmaya devam edersiniz.

LEA’nın eşsiz planı ile kariyer merdivenlerini tırmanmak çok kolay. Ulaşılabilir ve ciro düşüş hakkı tanıyan araç kariyerlerine bayılacaksınız. Siz de bizimle olun, kurucu ekip liderlerinin arasında yerinizi alın. Ücretsiz üyelik, %40 doğrudan satış kazancı, %25 grup primi, her kariyer için sabit gelir garantisi gibi eşi benzeri görülmemiş kolaylıklar sadece LÉA’da. İddialıyız, fark yaratacağız.

lea üye kayıt

Lea Üye Kayıt

Kayıt formunu doldur, üyeliğini tamamla, sende bir Lea Girişimcisi ol. Sat kazan, ekip kur kazan. Eşsiz planımızla önce sen tanış, gelirini sen belirle.