Léa Blog

Network Marketing ile Para Kazanabilirmiyim?

Network marketing ile 2 şekilde para kazanabilirsiniz. Üreticinin ürünleri tanıtımından ve bireysel satışlarınızdan ve şirkete kazandırdığınız iş ortakları ile kurduğunuz ekipten doğan cirodan gelir sağlayabilirsiniz.

Network Marketingde Başarılı Olma

Network marketingde başarılı olmak için yapılması gerekenleri yaptığınız işte iyi plan ve program yaparak daha çok kişiye nasıl ulaşabileceğinizi düşünün. Tanıtımı yapılan ürünlerden ne kadar çok satılır ise o kadar kazanç sağlanır.

Lea İle Nasıl Kazanç Sağlarım?

Lea network Marketing, sizlere sıfır risk, minimum maliyet ve sınırsız kazanç ile kendi işini kurma fırsatı sunmaktadır. Lea kataloğundaki ürünleri kullanırken kişisel ihtiyaçlarınızı %40 indirimli fiyatına alıp tasarruf edin.

Lea'da Ödeme Seçenekleri

Lea'da 4 farklı ödeme seçeneği vardır. Bunlar Kredi kartı, kapıda nakit, kapıda kredi kartı veya havale/eft'dir. Bu yöntemlerden hangisi sizin için daha uygunsa onu kullanarak sipariş verebilirsin. Saat 15:00'a kadar girdiğin siparişleri aynı gün kargolanabilir.

LEA’nın eşsiz planı ile kariyer merdivenlerini tırmanmak çok kolay. Ulaşılabilir ve ciro düşüş hakkı tanıyan araç kariyerlerine bayılacaksınız. Siz de bizimle olun, kurucu ekip liderlerinin arasında yerinizi alın. Ücretsiz üyelik, %40 doğrudan satış kazancı, %25 grup primi, her kariyer için sabit gelir garantisi gibi eşi benzeri görülmemiş kolaylıklar sadece LÉA’da. İddialıyız, fark yaratacağız.

lea üye kayıt

Lea Üye Kayıt

Kayıt formunu doldur, üyeliğini tamamla, sende bir Lea Girişimcisi ol. Sat kazan, ekip kur kazan. Eşsiz planımızla önce sen tanış, gelirini sen belirle.